Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yazılımı ile Neler Yapabilirsiniz ?

Digitalleşme artık hayatımızın her alanında mevcut…

Özellikle pandemi ile birlikte, geleneksel yöntemler yavaş yavaş rafa kalkıyor ve yerlerini digital süreçlere bırakıyor.

İk süreçleri de bundan tabi ki nasibi alıyor. İş ve İk süreçleri teknoloji kullanımıyla daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülüyor.

Veri kullanımının en sık kullanıldığı insan kaynakları süreçleri, doğru verinin, doğru şekilde analiz edilmesiyle birlikte çok daha verimli bir hale geliyor.

Gelin beraber İK süreçlerinde digitalleşme ne gibi faydalar sağlıyor onu inceleyelim…

Günden güne gelişen insan kaynakları yazılımları ile çalışan performansları değerlendirilip, iş süreçleri ik yazılımları ile yönetiliyor bu da verimin artması ve maliyetlerin düşmesi anlamına geliyor.

Her firmanın iş süreçleri farklılık gösterdiği gibi, ik yazılımlarından beklentileri de çok farklı.

Kimi çalışanının sadece giriş-çıkış verisini kontrol ederken, kimi firmada çalışanına ya da bölümüne göre ayrıntılı puantaj raporu, telafi çalışma raporu vb. pek çok rapora ihtiyaç duyar.

Yine pek çok firma personel devam kontrol yazılımdan aldığı verileri hali hazırda bünyesinde kullanmakta olduğu SAP, Canias, Netsis ve Logo gibi programlar ile entegre olarak kullanmak istemektedir.

Polikod olarak biz; sahadan, NFC cihazlardan, IOT sistemlerinden ve RFID terminallerden veri okuyarak ERP, muhasebe sistemleriniz için anlık raporlamalar oluştururuz.

Yeni nesil mobil pdks sistemleri kullanarak  çalışanlarının takibini yapmakta firmalara pek çok avantaj sağlar.

Biz POLİKOD olarak, önce firmanızın taleplerini en doğru şekilde anlayıp, tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir İK yazılımı öneriyoruz. Size özel yazılmış, firmanızın tüm gereklerini karşılayan, mobil veya web tabanlı personel devam kontrol ve insan kaynakları yazılımımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın…

Kategoriler

Özel Yazılım Çözümleri

20+ kişilik ekibimiz, 25 yıllık donanım ve yazılım tecrübemiz ile yanınızdayız.

Contact Us