Big Data

Big Data

Hızlı karar ve gelişmiş rapor üretimi

Big data; verinin analiz edilip sınıflandırılmış, anlamlı ve işlenebilir hale dönüştürülmüş halidir. Sürekli kullanılan sosyal medya hesaplarındaki etkileşimler, arama motorları ve buralarda arama yapıldığında arkada bırakılan izler, banka hesaplarıyla yapılan hareketler, bloglar, mailler, sensörler ve tekil kullanıcıların internet ile olan tüm etkileşimleri bir araya getirilince büyük bir veri yığını oluşmuş oluyor. Big datayı, bu yığından beslenip anlamlı ve işlenebilir bilgileri kullanıcıya sunan bir hazine olarak değerlendirebiliriz.

Big Data Çözümlerimiz Nasıl işler?

Big data, elde bulunan verileri en kullanışlı hale getirip, işletmelerin ve kurumların müşterileri hakkında olan görüşlerine yeni bir bakış açısı getirmeyi, yeni kanallar açmayı kendine ilke edinmiştir. Bu noktada en faydalı bilgiye ulaşmak için big datanın prensipleriyle hareket edip verinin en sade ve işlenebilir halini ortaya koymak gerekiyor. Birçok veri noktası karşılaştırılır, verilerin birbirleriyle olan ilişkileri ortaya çıkarılır ve bu ilişkiler öğrenmemizi dolayısıyla daha akıllı kararlar almamızı sağlar. Bu işlem yaygın olarak, toplanan verilere dayanan yapı modelleri içeren bir işlemle yapılır ve daha sonra simülasyonlar çalıştırılır. Her seferinde veri noktalarının yeri değiştirilerek sonuçların nasıl etkilendiği izlenir.

Big Data Çözümleri

İşinize Özel

İşinize özel projelendirilir ve deneyimli mühendislerimiz tarafından kodlanır.

Entegre

ERP sistemleriniz ve donanımlarınız ile entegre çalışır.

Destek

Deneyimli destek uzmanlarımız her zaman yanınızda

Sürekli Güncelleme

Gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre yeni versiyonlar

Daha fazla bilgi almak ve projenizi beraber şekillendirmek için bize ulaşın!

İşinize göre hazırlanmış yazılım çözümleri

Şirketiniz için özel analiz yöntemlerimiz ile tam ve doğru çözümleri sunuyor işletmenizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan iş yazılımları üretiyoruz. İşinizin geleceğini kodlamak için bize ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız bunlardan biriyse bize ulaşın hızlıca projelendirelim.